Z wizytą na targach RemaDays Warsaw 2015

Warsaw Remadays 2015remadays 2015remadays 2015 W dniach 04-06.02.2015 odbyły się  Warszawie targi polskiego rynku reklamowego RemaDays Warsaw 2015. Ogromna ilość wystawców dała nam możliwość szerokiego zapoznania się z nowinkami w branży reklamowej i trzeba zaznaczyć że jest to największa tego typu impreza w europie środkowej.

Wśród wszystkich wystawców zdecydowanie najwięcej było przedstawicieli drukarni oraz firm produkujących lub dystrybuujących sprzęt drukujący. Coraz ciekawszą ofertą przedstawiają się producenci gadżetów reklamowych którzy proponują nowe nietuzinkowe formy drobnych elementów brandowych. Standardowe koszulki z nadrukami czy smycze są uzupełniane o nowe rodzaje wizytówek czy spersonalizowanych pamięci USB i to nawet według własnego projektu 🙂

 

cięcie laserowe remadays07-remadays-2015Miłym akcentem były liczne stoiska z firmami oferującymi usługi laserowe oraz przykładowymi realizacjami obrazującymi możliwości tej technologii, która i w naszej firmie realizujemy i stale rozwijamy. Grawerowanie i cięcie laserem może nabrać zupełnie innego wymiaru a nawet przy odpowiednim opracowaniu projektu wymiar wręcz rzeźbiarski. Postępujące nowe technologie dają nam coraz więcej możliwości i wprowadzają nowa niespotykaną jakość i precyzje wykonania. Materiały w jakich można grawerować lub ciąć to min, drewno, plexi, skóra, metal, guma, laminaty, tektura, papier i wiele innych co zdecydowanie przedstawia tą technika jako szalenie uniwersalną i praktyczną.

Warszawskie targi reklamy Remadays to gratka dla każdego kto interesuje się nowymi technologiami lub zajmuje się projektowaniem i realizacją reklam każdego rodzaju.

A tak wygląda grawerowanie laserowe, przy użyciu plotera laserowego CO2